2010. február 27., szombat

Watford FC 1 - 2 Newcastle United

Remek délutánt zárt a csapat a Coca-Cola Championship 34. fordulójában Vicarage Road-on, ahol Fabricio Coloccini és Andy Carroll fejes góljaival nyertünk. Az első gól már a 4. percben megszületett egy pontrúgásból, amit Danny Guthrie végzett el. Az első félidőben még 3 sárgalapot begyűjtöttünk(Best, Williamson, Nolan). A második félidő 50. percében megint egy pontrúgásból azaz egy szögletből született a gól, amit ismét Danny Guthrie ívélt be a 16-on belülre amit Andy Carroll értékesíteni tudott. Ebben a félidőben is begyűjtöttünk 2 sárgalapot(Smith, Van Aanholt). A meccs vége kisebb izgalmakat hozott a 90. percben Will Hoskins szépíteni tudott, de végül mi arattunk győzelmet. Sajnálatos módon a West Brom nyerni tudott 3-1, de a Nottingham egy kisebb zakót kapott a Leicester otthonában 3-0-ra kikapott.

A labdát 55% birtokoltuk a meccsen, 4 lövésből 2 ment kapura, 1 szögletünk volt amit értékesíteni is tudtunk és 12x szabálytalankodtunk.

Remélhetőleg hamarosan tudok szolgálni összefoglalóval.